Plywood – Kontrplak

 

Plywood, ince ağaç katmanlarından üretilen bir ahşap levha çeşididir. Günümüzde en çok kullanılan ahşap ürünlerinden biridir. Plywood, esnek, ucuz, kolay uygulanabilir, tekrar kullanılabilir ve kolay temin edilebilir bir üründür. Diğer ahşap panellere göre çatlamaya daha dayanıklı olması, bükülmeye elverişli olması ve yüksek dirençli bir malzeme olması nedeniyle plywood tercih edilir.

 

 Kurt Palet olarak ikinci el ahşap palet ve hurda palet alım satımı da yapmaktayız. Ayrıca ikinci el ahşap palet, sıfır ahşap palet, kereste ve özel ölçülü ihracat sandığı ve ahşap kafes imalatında da her zaman yanınızdayız.   

    Kurt Palet bünyesinde tüm plywood ve kontrplak ihtiyaçlarınızı zamanında ve uygun fiyatla teslim ediyoruz. Kendi araçlarımızla siparişlerinizi en hızlı şekilde adresinize ulaştırıyoruz.

     Plywood ve kontrplak fiyatlarımızın uygun olması sizin için çok önemli olsa da bizimle çalıştığınızda konunun sadece fiyat olmadığını anlayacaksınız. Plywood ve kontrplak ürünlerimizin söz verilen termin tarihinde ve hızlıca teslim edilmesi konusunda da çok çalışıyoruz. İlgili yönetici kadromuz ile her türlü soru ve sorunlarınıza hızlıca çözüm getiriyoruz. Bunu amatör ruhumuzu kaybetmeden palet sektöründe yılların getirdiği uzmanlığımızı kullanarak profesyonelce yapıyoruz.

Hizmet verdiğimiz bölgeler

Plywood ve Kontrplak ihtiyaçlarınız için hizmet verdiğimiz bölgelerde herhangi bir sınırımız olmasa da en çok talep gelen bölgeler genelde sanayi kuruluşlarımızın bulunduğu, Çerkezköy, Çorlu, Kapaklı, Lüleburgaz, Ergene, Muratlı, Kırklareli, Gelibolu, Çanakkale, Velimeşe, Veliköy, İstanbul, Hadımköy olarak sıralayabiliriz. Çerkezköy plywood ve kontrplak, Çorlu plywood ve kontrplak, Kapaklı plywood ve kontrplak, Lüleburgaz plywood ve kontrplak, Velimeşe plywood ve kontrplak, Çanakkale plywood ve kontrplak, Ergene plywood ve kontrplak, Muratlı plywood ve kontrplak, Gelibolu plywood ve kontrplak,  İstanbul plywood ve kontrplak ve Hadımköy plywood ve kontrplak ihtiyaçlarınız için lütfen bizi arayın.