kereste, kereste fiyatları, çerkezköy kereste
kereste fiyatları
tahta fiyatları kurt palet
ahşap fiyatları kurt palet

Kereste

Kereste bir çok sektörün olmazsa olmazları arasında olan ağaç ürünlerinden biridir. Özellikle inşaat sektöründe ister küçük bir ahşap kulübe, ister apartman/konut inşaatı, isterse de fabrikalar olsun her zaman ihtiyaç duyulan bir üründür ve iki ana grup olarak tanımlanabilir

1- Yumuşak Ağaçlar

Çam, kavak, ladin ve göknar gibi ağaçlar yumuşak ağaçlar sınıfına girmektedir. Yumuşak ağaçlardan üretilen kereste lerin kullanıldığı alanlara örnek olarak palet, ihracat sandığı, ambalaj gibi sektörleri gösterebiliriz.

2- Sert Ağaçlar

Her mevsim bol yağış alan bölgelerde, yetişmesi çok uzun zaman alan sık damarlı ağaçları sert ağaçlara örnek olarak gösterebiliriz. Kayın, ceviz, meşe, ıhlamur, dişbudak gibi ağaçlar sert ağaç sınıfındadır. Bu ağaçlardan yapılan keresteler sağlamlığı nedeniyle mobilya sektöründe kullanılmaktadır.

Kereste Fiyatları

Bu kadar çok talep gören kereste, tahta gibi ahşap ürün piyasasında rekabet çok yüksektir. Fiyatlar bölgelere göre çok fazla değişkenlik göstermektedir. Ham maddenin size lojistik olarak yakın olması her zaman fiyatı düşürecektir.

Ahşap fiyatları nı etkileyen diğer bir önemli faktörde tabii ki ağaç çeşididir. Bu nedenle öncelikle işinizi görecek ağaç çeşidini seçmelisiniz. Kurt Palet olarak ahşap seçimi konusunda her zaman yardımcı olabiliriz. Doğru ürünü doğru fiyatla almanız konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca sıfır ahşap palet, 2 el palet, plastik palet, ihracat sandığı gibi ürünlerinde üretimini yapmaktayız.

Lojistik / Teslimat

Konu lojistik olunca özellikle Çerkezköy, Çorlu, Kapaklı, Ergene, Lüleburgaz, Kırklareli, Tekirdağ bölgesindeki kereste ihtiyaçlarınızda kereste fiyatları araştırmalarınızda mutlaka uzman ekibimize danışmanızı tavsiye ederiz. Kurt Palet’in ağaç/ahşap sektöründeki tecrübesi yıllara dayanmaktadır. Bu nedenle bize aşağıdaki telefonumuzdan ulaştığınızda öncelikle ihtiyacınızı belirleyip fiyat teklifinizi en hızlı şekilde almış olacaksınız. Sonrasında lojistik araçlarımızla hızlıca ve tam zamanında adresinize teslimat yapacağız.

Kalas ve Tahta için hizmet verdiğimiz bölgelerde herhangi bir sınırımız olmasa da en çok talep gelen bölgeler genelde sanayi kuruluşlarımızın bulunduğu, Çerkezköy, Çorlu, Kapaklı, Lüleburgaz, Ergene, Muratlı, Kırklareli, Gelibolu, Çanakkale, Velimeşe, Veliköy, İstanbul, Hadımköy olarak sıralayabiliriz. Kereste ihtiyaçlarınız ve kereste fiyatları için mutlaka bizi arayın.

İşimizi severek yapıyoruz, bizimle tanışmak ve çalışmak için lütfen aşağıdaki telefon numaramızdan bize ulaşın.