ahşap palet, tahta palet
kurt palet sıfır ahşap palet
kurt palet sıfır ahşap palet
kurt palet sıfır ahşap palet
kurt palet sıfır ahşap palet

Sıfır Ahşap Palet

    Taşımacılık sektöründe, ürünlerin depolama ve nakliyesi sırasında zarar görmemesi, ürünlerin yer değiştirmelerinin kolaylaştırılması için kullanılan, genelde ahşap palet, tahta palet (çam) ağırlıklı olmakla beraber plastik çeşitleri de bulunan sisteme palet diyoruz.  Paletler tek başına taşıma yapamazlar, taşıma ve yer değiştirme için aracı olarak kullanılırlar. Paletlerin yer değiştirmesi için transpalet ya da forklift dediğimiz araçların kullanılması gerekir.

  Konumuz sıfır ahşap palet olmakla beraber, ikinci el tahta paletlerde tamir edilerek kullanılabilir ve çevreye duyarlı geri dönüşüm uygulamaları ile tekrar ülke ekonomisine kazandırılabilir. Kurt Palet olarak ikinci el ahşap palet ve hurda palet alım satımı da yap

maktayız. Ayrıca kereste ve özel ölçülü ihracat sandığı ve ahşap kafes imalatında da her zaman yanınızdayız.   

    Kurt Palet bünyesinde tüm sıfır ahşap palet ihtiyaçlarınızı zamanında ve uygun fiyatla teslim ediyoruz. Kendi araçlarımızla siparişlerinizi en hızlı şekilde adresinize ulaştırıyoruz. Standart paletlerin dışında özel ölçü tahta palet ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız.

    Sıfır tahta palet imalatı yaparken hem yurt içi hem de kendi ithalatımız olan yurt dışı çam kerestesi kullanıyoruz. Kendi fırınımızda dünya standartlarında tahta palet lerimize ısıl işlem uyguluyoruz. Kendi bünyemizde Çevre Mühendisi personelimiz ile tüm proseslerimizde çevreye saygı anlayışıyla üretim gerçekleştiriyoruz.

    Palet fiyatlarımızın uygun olması sizin için çok önemli olsa da bizimle çalıştığınızda konunun sadece fiyat olmadığını anlayacaksınız. Tahta palet in söz verilen termin tarihinde ve hızlıca teslim edilmesi konusunda da çok çalışıyoruz. İlgili yönetici kadromuz ile her türlü soru ve sorunlarınıza hızlıca çözüm getiriyoruz. Bunu amatör ruhumuzu kaybetmeden palet sektöründe yılların getirdiği uzmanlığımızı kullanarak profesyonelce yapıyoruz.

Hizmet verdiğimiz bölgeler

Ahşap palet için hizmet verdiğimiz bölgelerde herhangi bir sınırımız olmasa da en çok talep gelen bölgeler genelde sanayi kuruluşlarımızın bulunduğu, Çerkezköy, Çorlu, Kapaklı, Lüleburgaz, Ergene, Muratlı, Kırklareli, Gelibolu, Çanakkale, Velimeşe, Veliköy, İstanbul, Hadımköy olarak sıralayabiliriz. Çerkezköy palet, Çorlu palet, Kapaklı palet, Lüleburgaz palet, Velimeşe palet, Çanakkale palet, Ergene Palet, Muratlı Palet, Gelibolu palet,  İstanbul palet ve Hadımköy palet ihtiyaçlarınız için lütfen bizi arayın.