OSB Levha

 

OSB İngilizce Oriented Strand Board teriminin kısaltması olup, yönlendirilmiş Yonga Levha anlamına gelmektedir. Yonga ise rendelenen maddelerden ortaya ufak parçacıklardır. OSB, ahşap parçaların boyuna yönde rendelenmesi sonucu çıkan yongaların, belirli yönlerde bir araya getirilip, tutkal ve vaks gibi kimyasallarla sıcaklık ve basınç etkisiyle birleştirilmesi sonucu oluşan malzemedir.

 

OSB Nerelerde Kullanılır?

OSB‘nin en fazla kullanıldığı yerlerin başında çatı kaplamaları gelmektedir. Her türlü dekorasyon işleminde, döşeme olarak,

duvar kaplaması olarak veya düz satıh sağlamak amacıyla, bölme duvarlarda ve reklam panolarında, kolay ve hızlı işlenebilirliği nedeniyle sahne sanatlarında dekor üretimlerinde, kulübe ve baraka gibi yapıların üretiminde, zeminlerin yükseltilmesi veya düzeltilmesi gereken yerlerde, kısaca ahşabın kullanılabildiği her türlü marangozluk faaliyetlerinde OSB kullanılmaktadır.

   Kurt Palet olarak ikinci el ahşap palet ve hurda palet alım satımı da yapmaktayız. Ayrıca ikinci el ahşap palet, sıfır ahşap palet, kereste ve özel ölçülü ihracat sandığı ve ahşap kafes imalatında da her zaman yanınızdayız.   

    Kurt Palet bünyesinde tüm osb levha ihtiyaçlarınızı zamanında ve uygun fiyatla teslim ediyoruz. Kendi araçlarımızla siparişlerinizi en hızlı şekilde adresinize ulaştırıyoruz.

     OSB Levha fiyatlarımızın uygun olması sizin için çok önemli olsa da bizimle çalıştığınızda konunun sadece fiyat olmadığını anlayacaksınız. OSB Levha ürünlerimizin söz verilen termin tarihinde ve hızlıca teslim edilmesi konusunda da çok çalışıyoruz. İlgili yönetici kadromuz ile her türlü soru ve sorunlarınıza hızlıca çözüm getiriyoruz. Bunu amatör ruhumuzu kaybetmeden palet sektöründe yılların getirdiği uzmanlığımızı kullanarak profesyonelce yapıyoruz.

Hizmet verdiğimiz bölgeler

OSB Levha ihtiyaçlarınız için hizmet verdiğimiz bölgelerde herhangi bir sınırımız olmasa da en çok talep gelen bölgeler genelde sanayi kuruluşlarımızın bulunduğu, Çerkezköy, Çorlu, Kapaklı, Lüleburgaz, Ergene, Muratlı, Kırklareli, Gelibolu, Çanakkale, Velimeşe, Veliköy, İstanbul, Hadımköy olarak sıralayabiliriz. Çerkezköy OSB Levha, Çorlu OSB Levha, Kapaklı OSB Levha, Lüleburgaz OSB Levha, Velimeşe OSB Levha, Çanakkale OSB Levha, Ergene OSB Levha, Muratlı OSB Levha, Gelibolu OSB Levha,  İstanbul OSB Levha ve Hadımköy OSB Levha ihtiyaçlarınız için lütfen bizi arayın.