ahşap palet, tahta palet
kurt palet sıfır ahşap palet

   Çerkezköy palet dediğinizde firmamız bölgenin en eski palet fabrikalarından biridir. Gerek hizmet kalitemiz gerekse teslimat hızımız ile palet konusunda iddialıyız. Çerkezköy palet fiyatları söz konusu olduğunda da en iyi kaliteyi en iyi fiyata almanız için hizmetinizdeyiz.

   Palet işindeki tecrübemizi Çerkezköy‘ün ülkemizin en büyük sanayi bölgesi olmasına borçluyuz. Dünyada ve ülkemizde ileri gelen marka ve üretici firmaların ilçemizde olması ve palet ihtiyaçları konusunda bizden hizmet almaları bizi her geçen gün daha da geliştirmiştir. Çerkezköy palet konusunda uluslararası standartların ön gördüğü paletleri üreterek yine uluslararası firmalara hizmet vermekteyiz.

   Çerkezköy sanayi bölgesindeki gıda, kimyasal, kozmetik, tekstil, beyaz eşya ve daha bir çok sektör için ahşap palet ihtiyaçlarını karşıladığımız işletmelerin talebi üzerine standart ölçülerin dışında özel palet, ihracat sandığı, kereste ve plastik palet satışı da yapmaktayız.

   Palet ihtiyaçlarınızın dışında çevre ilçelerin de merkezi konumunda olmamızdan dolayı, Çorlu palet, Ergene palet, Kapaklı palet, Lüleburgaz Palet, Velimeşe palet, Kırklareli palet, Tekirdağ palet ihtiyaçlarınızı da lojistik araçlarımızla hızlıca teslim ediyoruz.

Ayrıca tüm firma ve işletmelerden kullanım fazlası hurda palet ve ikinci el palet lerinizi değerinde satın alıyoruz. Satın aldığımız 2 el palet leri ve hurda palet leri tamir ve bakımını yaptıktan sonra kullanılabilecek hale getirip, uygun fiyatla tekrar ülke ekonomisine kazandırıyoruz. Diğer plastik ve kağıt hurdalarınızı da gelip adresinizden alıyoruz.

Çerkezköy palet ihtiyaçlarınızda Kurt Palet olarak amacımız;

Öncelikle müşteri memnuniyeti. Müşteri kazanmanın ne kadar zor, kaybetmenin ise ne kadar kolay olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle iş birliği içinde olduğumuz kurum ve kişilerle iyi niyet çerçevesinde karşılıklı menfaatleri göz ardı etmeden kazan/kazan mantığıyla çalışıyoruz. Her zaman ilk günkü amatör ruhumuzu koruyarak sektörde geçirdiğimiz yılların bize kazandırdığı profesyonelliği harmanlıyoruz. Her geçen gün satış ağımızı coğrafi olarak genişletiyoruz. Sadece Çerkezköy palet değil, artık müşterilerimiz her bölgeden taleplerini bizim paylaşıyorlar. Tutamayacağımız sözler vermiyor ve yaptığımız işi en iyi şekilde tamamlıyoruz.

Son olarak; sizlere hizmet etmek bize mutluluk verecektir. Bizimle aşağıdaki telefonumuzdan irtibata geçebilir ya da adresimize yakınsanız palet fabrikamızda kahve içmeye bekleriz.